خدمات ما

ما تلفیقی از تجربه و تخصص را به شما ارائه میکنیم.

ما چگونه به شما کمک میکنیم؟

گروه مشاوره راه آلمان در زمینه انتخاب مسیر شغلی , انتخاب نوع ویزا و راه اندازی کسب و کار در آلمان به شما کمک میکند. در راه آلمان, ما با اطلاعات روز , کوتاه ترین و شفاف ترین مسیر را برای موفقیت شما ترسیم میکنیم. 

خدمات ما

جهت سفارش هر یک از خدمات کافیست بر روی آیکون آبی رنگ آن کلیک کنید.

مشاوره انتخاب مسیر شغلی در آلمان

اگر نمیدانید برای آینده خود, چه شغل یا کاراموزی را انتخاب کنید و شانس شما در چه رشته هایی بیشتر است, ما آن را برای شما بررسی میکنیم.

مشاوره انتخاب نوع ویزا برای ورود به آلمان

اگر نمیدانید بهتر است برای کار , کاراموزی یا تحصیل اقدام کنید, ما به شما کمک میکنیم. همچنین شاید از طریق ثبت شرکت شانس خوبی در انتظار شما باشد.

مشاوره دریافت قرارداد کار یا کاراموزی

متخصصین ما به شما کمک میکنند تا با صحیحترین استراتژی های رزومه نویسی , اپلای , عقد قرارداد و ویزای کار یا کاراموزی , به هدف دلخواهتان برسید

مشاوره راه اندازی بیزنس در آلمان

ما به شما کمک میکنیم طبق توانایی, علاقه مندی و بودجه ای که دارید , بهترین کسب و کار را انتخاب کنید و یا اگر کسبوکاری دارید آن را توسعه دهید.

اموزش زبان آلمانی

با استفاده از دوره های آموزشی ما میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به زبان آلمانی مسلط شوید.

خدمات توسعه کسب و کار در آلمان

تیم ما با ترکیب تجربه و دانش روز اروپا اماده کمک به ایرانیان سراسر جهان در راستای راه اندازی و توسعه کسب و کار انلاین میباشند.

سوالات متداول

با کلیک روی یکی از پکیج های مشاوره تلفنی , و انتخاب ساعت و تاریخ دلخواهتان, وارد مرحله پرداخت با کارت بانکی ایران یا پی پال میشوید.پس از اتمام رزرو, ایمیل تایید را دریافت میکنید و همچنین در پنل کاربری اتان نیز میتوانید کلیه رزروهای قبلی اتان را مشاهده کنید.

معمولا پاسخ همه سوالات محتمل در دوره آموزشی مربوطه آن داده شده است اما چنانچه هنوز سوالی برای شما باقی بماند میتوانید آن سوال برای ما بنویسید.ما پاسخ آن را برای شما ارسال میکنیم.

در کورس انتخاب نوع ویزا, شما یاد میگیرید طبق چه ملاکهایی به سراغ ویزای تحصیلی, کاری, کاراموزی یا ثبت شرکت بروید.

با کلیک روی کورس مورد نظرتان, آن را خرید میکنید. سپس داخل پروفایل کاربری شما این دوره برای مشاهده فعال میشود.

در مسیر مهاجرت خود به مشاوره نیاز دارید ؟

همین حالا وقت مشاوره خود را رزرو کنید.